Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Witryna z drewna

Salon to bardzo ciekawy, a zarazem intrygujący pokój. Przede wszystkim jest to pomieszczenie pokazowe, którym chcielibyśmy pochwalić się przed znajomymi czy rodziną. Jest to nasza wizytówka!  Witryny drewniane idealnie podołają temu zadaniu! Te piękne wyposażenie rewelacyjnie nadaje się do eksponowania naszej zastawy stołowej, czy innych drobnych i drogocennych pamiątek. Właśnie tego produktu potrzebujemy, aby tchnąć w nasz salon więcej kunsztu i elegancji. Cena w odniesieniu do jakośći nie jest wygórowana, a jest to wyposażenie wysokiej klasy.

Dobra prezentacja i niska cena w jednym!

Witryna z drewna posiada solidną konstrukcję. Dzięki temu, bez obaw możemy włożyć tam kruche, a zarazem dobrze prezentujące się przedmioty. Stworzona jest w 100% z litego drewna, więc jej kształt pozostanie taki sam przez cały okres użytkowania. Wyposażenie to jest oczywiście ekologiczne! Wykonane z materiałów przyjaznych środowisku! Każdy produkt pokryty jest warstwą specjalnego lakieru, aby nie wyblakł ani nie spłowiał przez długie lata.  Pokryty ekofarbą idealnie wpasuję się do naszego pokoju.

Meble do salonu dostępne są w kilku intrygujących kolorach. Wzornik został skomponowany przez polskiego producenta ForestBee! Co więcej, wszystkie pokryte są ekofarbą. Mamy tu do czynienia z klasycznymi brązowymi odcieniami jak i nowoczesną schludną bielą. Paleta barw jest bardzo szeroka, tak aby produkt pasował idealnie do stonowanego i spokojnego salonu jakże i do ekstrawaganckiego i krzykliwego. Ten precyzyjnie wykonany mebel na pewno idealnie wpasuje się do naszego pokoju, dając efekt „wow”!  

Witryna drewniana do salonu dostępna jest w kilku rozmiarach! Największa z nich składa się z 3 segmentów i ma aż 2 metry szerokości! Takie wyposażenie pomieści nawet największe serwisy stołowe, którymi chcemy się pochwalić. Jej solidna konstrukcja pozwoli nam na eksponowanie dużo cięższych przedmiotów. Oczywiście do wyboru mamy także witryny jednosegmentowe o szerokości około 60 cm. Te drobniejsze także pięknie udekorują nasz salon i od teraz każda mniejsza wartościowa pamiątka będzie miała odpowiednie miejsce.

Witryny od producenta ForestBee to zakup na lata. Na pewno go nie pożałujemy, ponieważ ta polska marka cechuje się estetyką i precyzją wykonania. Będziemy dumni z naszej, która posłuży nam przez długie lata.

  Witryna z drewna - 1

      O NAS

  Polskie wyroby z drewna
  www.polskiewyrobyzdrewna.pl
  Polskie Firmy - Polskie Wyroby


  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
  pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna