Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Producent puf

Producent puf tapicerowanych STANUCH - Niewielkie siedziska są zazwyczaj niedostrzegalnym uzupełnieniem zestawów wypoczynkowych. W naszej kolekcji jednak znajdziecie Państwo pufy i ławeczki, które z powodzeniem stanowić mogą główny akcent aranżacyjny danego pomieszczenia. Są to niebanalne, przykuwające uwagę meble, oryginalnie zaprojektowane i bardzo funkcjonalne.

PUFY TAPICEROWANE

 

Wybór odpowiednich mebli tapicerowanych jest niezwykle ważny. Ich zakupu nie dokonuje się przecież często. Raz wybrane przez wiele lat mają służyć do odpoczynku i pracy. Narożnik, tapczan czy sofa spełniają także istotne funkcje estetyczne, muszą więc przykuwać wzrok i idealnie komponować się z wystrojem wnętrz. Wybierając meble tapicerowane wykonane w pracowni Stanuch w Kalwarii Zebrzydowskiej niedaleko Krakowa, będą Państwo mieli pewność dobrze podjętej decyzji. Nasze meble łączą bowiem w sobie wszystko czego oczekują klienci: –piękno, trwałość i funkcjonalność. Od 2000 r.specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży najwyższej jakości mebli tapicerowanych. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne wzory, jak i skomplikowane, nowoczesne projekty na dowolny wymiar. Gwarantujemy wysokiej jakości materiały obiciowe w szerokiej gamie kolorystycznej oraz różnorodne wykończenia.

RODZAJE PUF Z NASZEJ OFERTY:  PUFA PODSTAWA METALOWA, CHESTERFIELD, DEVON, Old, PIKOWANE, SERCE, VERONA, ZEUS, KALITA, OKRĄGŁE, CUBIK, Pufy wg. projektu.

Tapicerstwo Rafał Stanuch

 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
ul. Stolarska 19 A
tel./fax 33 876 41 38

  Producent puf - 1

      O NAS

  Polskie wyroby z drewna
  www.polskiewyrobyzdrewna.pl
  Polskie Firmy - Polskie Wyroby


  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
  pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna