Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Komoda drewniana

Komoda drewniana z dwoma drzwiczkami, za którymi znajduje się po jednej ruchomej półce. W części środkowej trzy szuflady w jednej kolumnie wysuwane na drewnianych prowadnicach. Całość uzupełnia frezowany wieniec górny ozdobny oraz stylizowany wieniec dolny. Całość wyróżnia solidne i estetyczne wykonanie. Niezwykle efektowny mebel z litego drewna nada wyjątkowy charakter całemu mieszkaniu.

komoda z drewna z dwoma drzwiczkami

Nasze komody z drewna to szeroki wybór wzorów i kolorów komód drewnianych, od prostych po stylizowane komody drewniane. Wszystkie komody wykonujemy w naszej fabryce mebli z drewna. Dzięki temu że wszystkie meble wykonujemy sami, nie stanowi dla nas problemu zmiana wymiarów oraz kolorów mebla. Zamów u nas komodę drewniana a my damy ci produkt który spełni wszystkie oczekiwania. Kup drewnianą komodę online, aby uzyskać eleganckie rozwiązanie do przechowywania. Drewniana komoda nadaje schludny i ulepszony wygląd aranżacji Twojej sypialni. W drewnianej komodzie można przetrzymywać większością podstawowych ubrań codziennego użytku, takich jak skarpetki, bielizna, ręczniki itp. Możesz użyć tych drewnianych szuflad do przechowywania wszelkiego rodzaju rzeczy, które może pomieścić, a tym samym uporządkować pokój. Posiadamy szeroką gamę ładnie zaprojektowanych komód z drewna, z których wszystkie są wykonane z myślą o zaoszczędzeniu miejsca i ożywieniu Twojego domu.  Szuflady - Przestronna i nowoczesna drewniana komoda. Czy jesteś zakłopotany bałaganem w twoim domu? Jeśli tak, to kup online drewnianą komodę z kilkoma segmentowymi przegródkami w naszym sklepie internetowym i zapewnij swoim przedmiotom bezpieczne miejsce. Każda z drewnianych komód online ma w środku najobszerniejszą przestrzeń do przechowywania. Niezależnie od tego, czy są to półki, czy szuflady w komodzie, wszystkie są wystarczająco wysokie i szerokie, aby bez wysiłku posprzątać bałagan. Komoda ze schowkiem z litego drewna to funkcjonalny mebel z kompletem szuflad mieszczących się w drewnianej ramie. Może być ważną częścią sypialni, kuchni i salonu, aby pomieścić wiele wartościowych rzeczy. 

Aby nasze meble mogły zagościć w domach nawet najbardziej wymagających klientów, podejmujemy produkcję indywidualnych projektów według wzoru zleceniodawcy. Pomagamy w tworzeniu projektów dla domów prywatnych, hoteli, restauracji i karczm. Głównym atutem jest kompleksowy i fachowy pomiar kuchni, ściennych zabudowań oraz wszelkich wnęk pod wymaganą zabudowę. Pomagamy w doborze odpowiedniego wybarwienia drewna oraz uchwytów, prowadnic lub zawiasów adekwatnych do stylu mebla.

Dysponujemy szeroką bazą samochodów dostawczych jak i ciężarowych, co pozwala na szybkie i bezpieczne dostarczenie naszych produktów do najdalszych zakątków Polski oraz całej Unii Europejskiej.

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania:
pn. – pt. 7:00 – 17:00, sob.8:00 – 13:00

 • tel. 730 521 118
 • tel. 730 521 119
 • email: biuro@krainameblidrewnianych.pl
  Komoda drewniana - 1

      O NAS

  Polskie wyroby z drewna
  www.polskiewyrobyzdrewna.pl
  Polskie Firmy - Polskie Wyroby


  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
  pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna