Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Białe biurko drewniane

Białe biurko drewniane - Mebel składa się z kolumny czterech szuflad po prawej stronie oraz po lewej z szuflady i zamykanej szafki z półką w środku. Wszystkie szuflady wysuwane są na prowadnicach rolkowych. Całość wyróżnia solidne i estetyczne wykonanie oraz prosty styl. Mebel wyposażony zostały w toczone drewniane uchwyty, które nadają całości stylu południowo- wschodniej Francji.

białe biurko drewnianebiałe biurko drewniane

Biurka z litego drewna. Nasze biurka to wysoka jakość wykonania i najlepszej jakości lite drewno. Dzięki temu iż jesteśmy producentem, istnieje możliwość wykonania biurka w dowolnym rozmiarze oraz kolorze. Przyjmujemy również zamówienia na biurka drewniane wg. projektu Klienta. Nasze biurka z drewna sprawiają iż każde pomieszczenie, czy to będzie biuro czy też gabinet, pokój dziecka, czy też po prostu nasze mieszkanie nabierze niepowtarzalnego charakteru przepełnionego zapachem drewna i natury. Naszym ostatnim numerem 1 są białe biurka drewniane.

Meble z litego drewna do biura. Wybierz nasze meble drewniane do swojego biura. W ofercie posiadamy biurka, komody, szafy, witryny w rónych stylach i rozmiarach. Przyjmójemy również zamówienia na meble drewniane do biura pod zamówienie. Jako producent mebli z drewna do biura mamy możliwosć wykonania dowolnego mebla z naszej oferty w dowolnych rozmiarach i kolorach. 

 • tel. 730 521 118
 • tel. 730 521 119
 • email: biuro@krainameblidrewnianych.pl
  Białe biurko drewniane - 1

      O NAS

  Polskie wyroby z drewna
  www.polskiewyrobyzdrewna.pl
  Polskie Firmy - Polskie Wyroby


  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
  pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna