Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

woodandhome.pl

MEBLE LOFTOWE PRODUCENT

Żyjemy w czasach, w których coraz więcej uwagi poświęcamy życiu w zgodzie z naturą. Dlatego warto powrócić do korzeni i również zadbać o ekologiczny wystrój najbliższego otoczenia, wypełniając nasze wnętrza designerskimi meblami wykonanymi wyłącznie z naturalnego drewna - ponadczasowego surowca, które od wieków zachwyca nie tylko swoim pięknem i ciepłem, lecz także wytrzymałością. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z sosną, olchą, brzozą, bukiem czy też dębem, drewno to materiał oferujący praktycznie nieskończone możliwości kreacji. 

Nasza oferta to meble z duszą, biurka loftowe, które wytwarzamy wkładając w to mnóstwo pasji i entuzjazmu doświadczonego zespołu, od lat z oddaniem specjalizującego się w profesjonalnej obróbce drewna. Naszym atutem jest dbałość nie tylko o każdy detal, lecz także o wysoką funkcjonalność naszych mebli, a przede wszystkim ich niepowtarzalny wygląd. Jak powszechnie wiadomo, zazwyczaj prostota jest szczytem wyrafinowania, dlatego w naszych projektach stawiamy na nowoczesny minimalizm, oryginalność i styl. Zamiast taśmowej, bezdusznej produkcji z użyciem wielkich maszyn, cenimy ręczną, w pełni rzemieślniczą pracę opartą na sprawdzonych metodach. Pozwala to na indywidualne dopracowanie poszczególnych egzemplarzy, dzięki czemu każdy z nich jest w pełni unikatowy. 

W przeciwieństwie do innych producentów mebli, którzy sprowadzają gotowe do produkcji surowce z zewnątrz, cały kompleksowy proces obróbki drewna ma miejsce w naszym zakładzie. Dysponujemy pełną manufakturą, w której odbywa się precyzyjny proces cięcia drewna, suszenia go w optymalnych do tego temperaturach oraz pieczołowitego strugania. Naszym głównym surowcem jest certyfikowane drewno ekologiczne sprowadzane wyłącznie z polskich lasów. Staranna selekcja odbywa się wyłącznie spośród gatunków najwyższej jakości, co przekłada się na odporność i trwałość końcowego produktu. W efekcie oferowane przez nas meble cechują się solidnością i z powodzeniem posłużą nie tylko przez kilka sezonów, zachowując perfekcyjny wygląd i właściwości. 

 

Meble loftowe, meble industrialne - Meble w stylu loftowym - producent mebli loftowych 

P.P.H.U. POLICA
Zawoja 2171,  34-222 Zawoja Poland 
Zadzwoń do nas: 889366861
Napisz do nas: sklep@woodandhome.pl

  woodandhome.pl - 1

      O NAS

  Polskie wyroby z drewna
  www.polskiewyrobyzdrewna.pl
  Polskie Firmy - Polskie Wyroby


  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
  pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna