Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Umywalka podwójna została zamontowana w drewnianej dębowej skrzynce

Dębowa zabudowa łazienki - Ta łazienka została zaprojektowana z myślą o wygodnym korzystaniu przez dwie osoby. Umywalka podwójna została zamontowana w drewnianej dębowej skrzynce, którą dla wygody użytkowników wisiała na ścianie. Obok wysoka dębowa skrzynia na kosmetyki i akcesoria łazienkowe. Łazienka jest przestronna i wygodna, idealna dla par lub nowożeńców.

debowa zabudowa lazienki

Komoda łazienkowa posiada pojemne szuflady o różnej głębokości, które otwierają się poprzez naciśnięcie frontowej szuflady. Dodatkowo z boku łazienki zaprojektowano otwarte półki na ręczniki i kosmetyki. Układ łazienki utrzymany jest w spokojnym kremowym kolorze z dodatkiem dekoracyjnego motywu płytek - ciemniejsze ozdobne poziome pasy.

Dostosowujemy komody do wnęk w małych łazienkach lub budujemy przestronne i obszerne komody do dużej łazienki. Przedstawiamy kilka łazienek w różnych rozwiązaniach łazienkowych. Możemy niemal idealnie dopasować drewno do koloru paneli drewnianych. Szafki łazienkowe w kolorze naturalnego drewna również pięknie się prezentują, ocieplają klimat nowoczesnej łazienki i podkreślają styl wnętrza. meble łazienkowe dąb meble łazienkowe drewniane dąb naturalny meble łazienkowe - dąb naturalny pojemna komoda łazienkowa drewniane komody łazienkowe duża pojemna komoda w łazience drewniane meble łazienkowe w kolorze płytki łazienka w płytkach drewnianych łazienka szafka - buk wood chest of drawers large ampleksa komodo banĉambro komodo banĉambro kverko komodo banĉambro tirkestoj banĉambro kverko mebloj Banĉambro mebloj natura kverko Banĉambro mebloj natura kverko être mebloj de banĉambro. , komoda zapewnia jej komfort w codziennej toalecie. Komoda zdecydowanie ułatwia przechowywanie i porządkowanie rzeczy, ułatwiając utrzymanie porządku w łazience. To bardzo praktyczne rozwiązania i trudno wyobrazić sobie funkcjonalne mieszkanie bez komody, jeszcze trudniej wyobrazić sobie rodzinę i nowoczesną łazienkę bez tak obszernych mebli.

ADRES

  • EDAR Fidelus Edward
  • Producent Mebli
  • 34-210 Zembrzyce 87

KONTAKT


    O NAS

Polskie wyroby z drewna
www.polskiewyrobyzdrewna.pl
Polskie Firmy - Polskie Wyroby


SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna