Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Szukasz stylowego biurka do wyposażenia swojego wymarzonego wnętrza

BIURKA LOFTOWE - Loft - styl industrialny tak można okreslić biurka loftowe w industrialnym stylu. Nasze biurka loft to biurka - połączenie drewna i metalu. Drewno to zwykle blaty w naszych biurkach loft. Blaty wykonane z drewna sosnowego, lakierowane na rustyklane kolory. Lakierujemy nasze biurka aby zabezpieczyć drewno i uzyskać ciekawy wygląd naszych biurek loft. Dostępne kolory w naszej ofercie to: wybielajacy - rozjasnia on naturalny kolor drewna, kasztan - do powaznych gabinetów, biur itp., miodowy kolor- ten co na zdjęciu, najabrdzie popularny z kolorów naszych mebli loft, biel oraz dąb przydymiony. Oczywiście nie możemy zapomniec o 2-giej cześci naszych mebli loft jakim jest stal - malowana proszkowo lub szczotkowana, która nadaje dodatkowego loftowego stylu naszym biurkom loft.

biurka loftowe

Jako producent biurek loftowych oferujemy je wg. zamówienia klienta tzn. dowolny kolor blatu, kolor stelaża oraz zmiana wymiarów nie stanowią dla nas problemu. Nasze biurka loftowe to produkty dopasowane idealnie do potrzeb naszych Klientów. 

Szukasz stylowego biurka do wyposażenia swojego wymarzonego wnętrza? Zmieniasz w nim aranżację i zastanawiasz się nad industrialnym wystrojem? W naszej ofercie posiadamy biurka loftowe w stylu industrialnym, które będą świetnym elementem wystroju wnętrza, a co najważniejsze - zapewnią komfort pracy. Styl loftowy już od wielu lat zyskuje na swojej popularności wśród projektantów wnętrz, jak i samych domowników. Jego początki datuje się na lata 50., gdy w USA pierwszy raz zaczęto zagospodarowywać na potrzeby mieszkalne opuszczone fabryki. Niegdyś aranżacja takiego wnętrza była przymusem, dziś jest to synonim ekskluzywności, wolności i przede wszystkim minimalizmu.

Zadzwoń do nas: 787 435 707 Napisz do nas: sklep@woodandhome.pl


    O NAS

Polskie wyroby z drewna
www.polskiewyrobyzdrewna.pl
Polskie Firmy - Polskie Wyroby


SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna