Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Stoły dębowe

Stoły dębowe dzięki pięknu drewna dębowego i jego zaletom są doceniane od pokoleń przez miłośników mebli dębowych. Surowiec, jakim jest drewno dębowe doceniają ludzie dla których ważnie jest życie „w zgodzie z naturą” oraz wysoka jakość przedmiotów a także ich niezwykłość. Ekologiczny materiał to nie tylko modna propozycja. Posiadając stół z litego drewna dębowego podkreślamy, że troska o środowisko naturalne nie jest nam obojętna. Wybierając ten gatunek drewna podnosimy także prestiż naszego wnętrza, stół dębowy, to wyjątkowy mebel. Doskonała jakość drewna dębowego pozwoli cieszyć nam się z posiadanego stołu przez długi czas. Co ważne, w okresie i jego użytkowania nie straci on na wartości.

STOŁY DĘBOWE

Stół to podstawowy i najważniejszy mebel w każdym domostwie, a właściwie jadalnia w domu może składać się tylko ze stołu i krzeseł. Zależy to głównie od tego jaką ilością miejsca dysponujemy i jak planujemy go wykorzystać. By wygodnie korzystać ze stołu powinniśmy zostawić wokół niego minimum 60cm miejsca z każdej strony. Siedzący przy stole potrzebuje dla wygody około 50cm długości blatu. Przykładowo 3 osoby z jednej strony stołu potrzebują minimum 150cm długości blatu.

Jadalnia z dużym stołem, to centrum życia towarzyskiego i rodzinnego. To w niej gościmy naszych najbliższych podczas świąt i rodzinnych uroczystości, tutaj spędzamy codzienne, tak cenne chwile ze wszystkimi domownikami. Nasza propozycja do jadalni to bardzo elegancki stół z pięknie toczonymi nogami.

Drewno dębowe jest to surowiec trwały, odporny na działanie wilgoci i wielu czynników chemicznych, twardy i posiadający bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, a przy tym, co być może najbardziej istotne o pięknym rysunku. Meble wykonane z tego drewna posiadają duszę i stwarzają w mieszkaniu czy domu niepowtarzalną atmosferę, wnoszą energię i moc zawartą w długowiecznych drzewach dębu. Drewno dębowe jest mało wrażliwe na wilgoć , wręcz zanurzone w wodzie nie traci niczego na swojej trwałości, a ciemnieje i twardnieje, dlatego jest polecane jako idealny materiał na stolarkę okienną i drzwiową. Co więcej, jest mało podatne na skręcanie, prawie zupełnie nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy. Dzięki swoim parametrom jest materiałem bardzo cenionym w przemyśle meblarskim. Wytrzymałe drewno dębowe, to najlepszy materiał na solidny stół dębowy! Drewno dębowe jest materiałem , którego można bardzo łatwo barwić na wiele kolorów. Pięknie daje się szlifować, szczotkować , czy piaskować, można uzyskać na meblach z tego drewna bardzo ciekawe efekty. Stoły dębowe z postarzoną fakturą to prawdziwy hit nowoczesnego designu. Do wykończenia powierzchni stołów dębowych szczególnie polecamy olejowoski, które uwydatniają piękny rysunek drewna i bardzo dobrze zabezpieczają drewno. Drewno dębowe jest porowate i bardzo dobrze wchłania olejowosk, dzięki czemu jest jeszcze lepiej zabezpieczone.

ADRES

 • EDAR Fidelus Edward
 • Producent Mebli
 • 34-210 Zembrzyce 87

KONTAKT

 

  Stoły dębowe - 1

      O NAS

  Polskie wyroby z drewna
  www.polskiewyrobyzdrewna.pl
  Polskie Firmy - Polskie Wyroby


  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
  pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna