Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Stoły bukowe od EDAR

Stoły bukowe od EDAR. Zakup stołu drewnianego to inwestycja na lata. Ma w tym wypadku znaczenie oczywiście design, ale w głównej mierze także jakość, a przede wszystkim twardość drewna. Przedstawiamy tutaj kilka propozycji stołów wykonanych z drewna bukowego także twardzielowego. Buk jest to jedno z podstawowych drzew, które w Polsce tworzy lasy. Dzięki temu jest stosunkowo łatwo pozyskiwanym drewnem w bardzo dobrej jakości. Drewno bukowe jest łatwe w obróbce , a dzięki swojej dużej twardości jest materiałem idealnym do produkcji mebli, a szczególnie stołów drewnianych. Twardość drewna bukowego prawie jest taka sama jak drewna dębowego, jednak wadą jego jest to, że jest bardzo podatne na zmiany wilgoci w otoczeniu. Meble ogrodowe wykonane z drewna bukowego bardzo szybko zbutwieją. W wyniku ciągłych niewielkich nawet zmian wilgotności w naszych domach, drewno to ciągłe w niewielkim stopniu kurczy się i pęcznieje. Po pewnym czasie na powierzchni mebli powstają niewielkie nierówności. Buk twardzielowy to nie inny rodzaj drewna, tylko wybrane fragmenty drewna bukowego posiadające słoje o ciemniejszej barwie. Meble wykonane z tego drewna mają bardzo ciekawy charakterystyczny rysunek . Materiał na stoły i meble z buka twardzielowego jest szczególnie selekcjonowany, by otrzymać ciekawy efekt.

 

STOŁY BUKOWE

Drewno bukowe. jest trwałe, twarde, solidne i jednocześnie elastyczne w obróbce (istnieje jednak wiele sprzecznych opinii na ten temat). Dlatego zastosowanie bukowiny wykorzystuje się do produkcji mebli i parkietów. Szczególnie wdzięczne okazuje się przy produkcji mebli, ze względu na swoją twardą i zbitą strukturę.

Zalety: -Buk jest bardzo twardy i wytrzymały. Jest również mocna, o zwartym prostym słoju. Buk dobrze się poleruje, jest odporny na wstrząsy i ścieranie.

Wady: - Nie nadaje się do stałego użytku na zewnątrz, ponieważ nie jest trwały w przypadku narażenia na zmiany wilgotności. Może być ciężki, ponieważ jest tak gęsty i może być trudny w obróbce.

Zastosowanie: - Blaty kuchenne, krzesła do wnętrz, podłogi, zabawki drewniane, sklejka i produkty toczone.

EDAR producent mebli drewnianych

Producent mebli drewnianych Firma EDAR zajmuje się produkcją mebli z litego drewna na indywidualne zamówienie. Meble w całości z drewna projektujemy wspólnie z klientami lub wraz ze współpracującymi z nami projektantami. Nasza szeroka oferta to różne style, gatunki drewna i rodzaje mebli. Dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi można z naszą pomocą urządzić całe mieszkanie! W ofercie posiadamy meble do przedpokoju, szafki kuchenne, komplety mebli do sypialni, drewniane meble do salonu, meble do jadalni, łazienki, a także meble do pokoju dziecięcego. Dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów i impregnacji wysokiej klasy preparatami, wiele z naszych mebli znajduje zastosowanie także w ogrodach lub na tarasach.

Wykonamy dla Państwa meble z drewna do salonu, sypialni, kuchni, jadalni i biblioteki w najwyższych standardach jakości. Znajdziecie Państwo u nas stoły drewniane do kuchni i jadalni w dowolnym wymiarze i wielu wzorach, kilku rodzajach drewna i szerokiej palecie kolorów. Eleganckie krzesła drewniane, ławki, narożniki z litego drewna tapicerowane skórą i wieloma innymi materiałami.

  Stoły bukowe od EDAR - 1

      O NAS

  Polskie wyroby z drewna
  www.polskiewyrobyzdrewna.pl
  Polskie Firmy - Polskie Wyroby


  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
  pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna