Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Sofa rozkładana

Sofa rozkładana z pojemnikiem na pościel - Sofa wykonana na sprężynach falistych + sprężyny Bonell, zabezpieczonych włókniną podkładową (filc), możliwość wykonania na macie kokosowej oraz różnego rodzaju piankach pokrytych Owatą meblarską, która zmiękcza podłoże tkaniny. Stelaż wykonany z drewna litego oraz płyt meblowych.

SOFA ROZKŁADANA Z POJAMNIKIEM NA POŚCIEL

Projektując i wykonując sofy, zwracamy przede wszystkim uwagę na komfort i niebanalny wygląd. Sofa często stanowi bowiem centralny punkt salonu i jest  wykorzystywana na co dzień jak i podczas okazjonalnych spotkań towarzyskich. Warto podkreślić także, że wiele naszych sof można kupić w zestawach wypoczynkowych wraz z fotelami czy pufami

KILKA PORAD OD www.sofysklep.pl 

Uwaga, ważne informacje dla klientów. Skóra naturalna jest produktem pochodzenia zwierzęcego. Wszelkiego rodzaju skazy, zadrapania, ślady po bliznach i ukąszeniach przez insekty, a także wypalone znaki świadczą o jej autentyczności, nie są wadami, więc nie podlegają reklamacji. Odcień skóry może nieznacznie się różnić od prezentowanej próbki, a w przypadku skór nielakierowanych mogą również występować przebarwienia, skóry z efektem pull-up miejscowo przejaśniają się pod wpływem naciągnięcia. Jest to efekt zamierzony. Projektując mebel należy wziąć pod uwagę to, iż nie na każdym meblu będzie prezentować się w identyczny sposób jak to widać w próbniku.

Użytkowany wyrób skórzany poddawany jest działaniu kilku szkodliwych czynników takich jak: wpływ temperatury otoczenia - nasłonecznienie, grzejniki, a także wpływ soli zawartych w pocie ludzkim i zwierzęcym (w przypadku zwierząt także w ślinie). Sól oraz temperatura powodują przesychanie skóry, co z czasem prowadzi do jej twardnienia, a następnie powstania pęknięć, zwłaszcza w miejscach mocno naprężonych i narażonych na styczność ze skórą ludzką lub włosami. Dodatkowo niefachowe czyszczenie skór z wykorzystaniem np. popularnych domowych środków piorących i czyszczących (płyny do mycia naczyń, spray do szyb, preparaty do kurzu z silikonem, proszki do prania, itp.) przyczynią się także do jej dalszej degradacji.

RAZ NA TYDZIEŃ - ODKURZANIE.
Podstawowym sposobem dbałości o wyroby skórzane jest ich regularne odkurzanie (dotyczy to zwłaszcza mebli), co wydatnie ogranicza kumulację zabrudzeń. Zwykle odkurzamy i sprzątamy domy w cyklu tygodniowym i właśnie wtedy zalecamy także poświęcenie kilku minut na odkurzenie skórzanych mebli. Zalecane jest odkurzanie na sucho (najlepiej stosując ścierki przyciągające kurz) lub gąbką lekko zwilżoną preparatem SOFT CLEANER.

2-4 RAZY W ROKU. Należy wykonywać pełne zabiegi czyszcząco - konserwujące z wykorzystaniemZESTAWÓW PIELĘGNACYJNYCH (Soft Cleaner + Protection Cream). Częstotliwość zależy od intensywności użytkowania i od indywidualnej oceny stopnia zabrudzenia, nie należy jednak robić przerw dłuższych niż 6 miesięcy (maksymalna trwałość powłoki impregnującej).

CZYSZCZENIE. W trakcie czyszczenia (np. preparatem SOFT CLEANER) należy zwrócić uwagę zwłaszcza na miejsca mocno naciągnięte i takie, które mają kontakt z ludzką skórą i włosami (podłokietniki, oparcia, zagłówki itp.) Czyszczenie ma na celu usunięcie brudu, a nie tylko jego rozcieranie. Należy pamiętać o płukaniu gąbki używanej do czyszczenia. Możecie przekonać się jak brudna była skóra, jeśli przygotujecie pojemnik z czystą wodą do płukania gąbki. Wykorzystanie gąbki i piany jest najbardziej efektywnym czyszczeniem - gąbka doskonale układa się do porów skóry, a piana penetruje, spulchnia i wiąże zabrudzenia.

KONSERWACJA. Po każdym skończonym czyszczeniu należy pokryć skórę kremem PROTECTION CREAM, aby zapewnić właściwą ochronę przed wodą, olejami i alkoholem. Krem nakłada się miękką bawełnianą ściereczką na całej powierzchni ze szczególnym uwzględnieniem miejsc, o których była już mowa przy czyszczeniu. Krem ochronny konserwuje i impregnuje skórę tworząc cienką bezbarwną powłokę (paroprzepuszczalną). Dzięki temu w wypadku zabrudzenia skóry substancją płynną nie penetruje ona skóry, a jedynie pozostaje na jej powierzchni. Jest wskazane, aby dokonać pierwszego zabiegu konserwującego od razu po kupnie wyrobu ze skóry, zmniejsza to ryzyko trwałego zaplamienia i ułatwia kolejne czyszczenia. W wypadku skór już używanych program pielęgnacyjny Leather Master pozwala na zahamowanie procesu niszczenia skóry oraz na jej dalsze zabezpieczenie.

Tapicerstwo Rafał Stanuch

 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
ul. Stolarska 19 A
tel./fax 33 876 41 38

tel + 48 502 297 159 

  Sofa rozkładana - 1

      O NAS

  Polskie wyroby z drewna
  www.polskiewyrobyzdrewna.pl
  Polskie Firmy - Polskie Wyroby


  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
  pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna