Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Podstawą sypialni jest solidne i wytrzymałe łóżko

Meble Rustykalne od firmy meble-z-drewna.pl producenta mebli drewnianych. Meble z drewna z tej firmy to meble wykonane w całości z litego drewna sosnowego. Polecamy meble, które posłużą kilka lat i będą wyglądać nieskazitelnie nawet przy intensywnym użytkowaniu. Dobrym rozwiązaniem są drewniane meble do sypialni, które nadają ciepłą i przytulną atmosferę. Podstawą sypialni jest solidne i wytrzymałe łóżko, które zazwyczaj ustawiamy na środku pokoju. Drewniane meble to idealna propozycja do sypialni, a łóżko z tego materiału również wyróżnia się wspaniałym designem. Meble w stylu rustykalnym Nasze meble z kolekcji Hacienda to meble w stylu rustykalnym.

meble z drewna

Rustykalny znaczy postarzany – to stylizowany mebel wykonany z litego drewna. Sklep oferuje wiele bardzo różnych modeli: od pojedynczych łóżek w mniejszej sypialni po duże podwójne łóżka. Meble do sypialni z litego drewna to także pojemna garderoba, którą można wykorzystać do uporządkowania ubrań czy łóżek. Praktyczne pudełka wprowadzają porządek we wnętrzu. Stoliki nocne ustawione po obu stronach łóżka okazują się modnym i praktycznym dodatkiem. Drewniane meble do sypialni to także półki na książki lub dekoracje, gabloty czy szuflady do przechowywania pościeli i ręczników. Drewniane meble biurowe Coraz więcej osób decyduje się na stworzenie wygodnego biura w swoim domu lub mieszkaniu. Sercem domowego biura jest dobrze wyposażone biurko, które powinno spełniać wszystkie potrzeby użytkownika. Meble biurowe z litego drewna można łączyć z szeroką gamą modeli skrzyniowych lub szafkowych. Forest Bee oferuje również różnorodne kolory wykończenia, dzięki czemu jesteśmy pewni, że drewniane meble będą pasować do każdego domowego biura. Drewniane meble biurowe to także wygodne krzesła z litego drewna, regały na dokumenty czy szafki RTV. Praktyczne są również szafki z szufladami umieszczone pod stołem.

Kredensy z drewna

Kredensy wykonane w litym drewnie, to niezwykle trwałe, oraz funkcjonalne meble, które przy odpowiedniej pielęgnacji, mogą przetrwać nie przez lata, a przez pokolenia. Kredensy z litego drewna pełne sę praktycznych szufladek, skrytek, szafeczek oraz przegródek, które w piękny sposób wyeksponują ozdobną zastawę stołową, lub z łatwością pomieszczą rzadko używane przedmioty. Drewniane kredensy Najpierw była skrzynia z litego drewna, bogato zdobiona, a później wzbogaciła się o praktyczną nadstawkę. Za szybą ustawiano najlepszą domową zastawę, aby mogli ją podziwiać przybyli goście. Innymi słowy - elegancko i funkcjonalnie i tak jest do dziś. Niejedno mają imię, ale zawsze prezentują się wyśmienicie.

SALON FIRMOWY MEBLE Z DREWNA
sprzedaż stacjonarna i internetowa

Białka 750
34-220 Maków Podhalański 


tel. +48  660 599 407
tel. +48 33 8772 212

Godziny otwarcia:

pon-pt - 09.00 - 16.00
sobota - 09:00 - 14.00
niedziela - nieczynne

sklep@meble-z-drewna.pl
biuro@meble-z-drewna.pl
 

FABRYKA MEBLI Z DREWNA
Juszczyn 533, 34-231 Juszczyn
tel./fax. 33 8773 773


    O NAS

Polskie wyroby z drewna
www.polskiewyrobyzdrewna.pl
Polskie Firmy - Polskie Wyroby


SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna