Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Nowoczesna komoda dębowa

Nowoczesna komoda dębowa - PURO II nowoczesna komoda dębowa, szafka RTV dębowa. To solidny i ekskluzywny mebel z litego drewna dębowego oraz jasno-szarej płyty meblowej (szary kamienny). Komoda może spełniać również funkcję szafki RTV dzieki otworom w tylnej części otwartych półek. OPIS: wysokość: 70 cm (20 cm nóżki + 50 cm szafka) materiał: płyta meblowa laminowana w odcieniu Szary Kamienny oraz lite drewno dębowe stelaż- nózki: drewno dębowe. Towar jest dostarczany do klienta w całosci i nie wymaga montażu.

nowoczesna komoda dębowa

 

W ofercie Woodenadesign ważne miejsce zajmują designerskie komody w stylu skandynawskim oraz industrialnym, jak też praktyczne i nowoczesne szafki RTV. W prezentowanym dominują meble wykonane w jasnych odcieniach – typowo skandynawskiej bieli, jak też różnych odmianach szarości. Z kolei proponowane komody industrialne odznaczają się charakterystycznymi stalowymi stelażami niejako wyciągniętymi na zewnątrz konstrukcji. Zapraszamy do sprawdzenia pięknych białych komód, oraz funkcjonalnych szafek RTV w różnych rozmiarach i kształtach.

Szukając mebli niezwykle trwałych tzw. „na lata użytkowania” warto pochylić się nad niezwykłymi właściwościami dębiny. Meble dębowe są niezwykle odporne na upływ czasu, zachowują najwyższą jakość zaskakująco długo. Dąb potrafi rosnąć nawet siedemset lat, nic zatem dziwnego, że meble dębowe to rozwiązanie szczególnie chętnie wybierane przez klientów szukających mebli praktycznych, funkcjonalnych, wytrzymałych przy intensywnej eksploatacji na co dzień (np. w biurach, hotelach, restauracjach).

Nasze meble nie są gotowe w paczkach, każdy z nich jest tworzony ręcznie dopiero po złożeniu na niego zamówienia. Dlatego też każdy mebel trafiający do klienta jest w doskonałym stanie. W przeciwieństwie do oferty masowych producentów, 80% naszych produktów można zamówić według indywidualnych upodobań, zmienionym kolorze lub wymiarze, zgodnie z ideą by mebel pasował do wnętrza, nie wnętrze do mebla. Łączymy nowoczesny styl glamour z kolekcjami z litego drewna, jak np. Kolekcja WHITE WOOD ( skandynawska ) z nietuzinkowymi fotelami z kolekcji WOODENA DESIGN. Scalamy wysokiej jakości materiały jak stal, drewno, szkło, czy tkaninę w mistrzowskim stylu. Wszystkie produkty są złożone w całości i profesjonalnie zabezpieczone. Jakość produktów i usług jest naszym najmocniejszym argumentem i najlepszą reklamą. Nasza oferta skierowana jest do ambitnych ludzi w każdym wieku, świadomych i zorientowanych na najnowsze i ponadczasowe trendy designerskie. Ludzi tak jak my otwartych na nowe wyzwania.

 • Adres: Białka 752, 34-220 Maków Podhalański
 • NIP 5521508034
 • tel. +48  509 035 391
 • email: woodenadesign@gmail.com
  Nowoczesna komoda dębowa - 1

      O NAS

  Polskie wyroby z drewna
  www.polskiewyrobyzdrewna.pl
  Polskie Firmy - Polskie Wyroby


  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
  pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna