Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Nasze biurka to wysoka jakość wykonania i najlepszej jakości lite drewno

Biurka z drewna, komoda drewniana. Nasze biurka to wysoka jakość wykonania i najlepszej jakości lite drewno. Dzięki temu iż jesteśmy producentem, istnieje możliwość wykonania biurka w dowolnym rozmiarze oraz kolorze. Przyjmujemy również zamówienia na biurka drewniane wg. projektu Klienta. Nasze biurka z drewna sprawiają iż każde pomieszczenie, czy to będzie biuro czy też gabinet, pokój dziecka, czy też po prostu nasze mieszkanie nabierze niepowtarzalnego charakteru przepełnionego zapachem drewna i natury. Naszym ostatnim numerem 1 są białe biurka drewniane.

meble z drewna

Do produkcji mebli z drewna wykorzystujemy materiał jakim jest najwyższej jakości lite drewno, co umożliwia nam nasz własny tartak, w którym dokonujemy bardzo dokładnej selekcji drewna. Samą zaś dbałość o najmniejsze detale zawdzięczamy nowoczesnemu parkowi maszynowemu typu CNC i obrabiarki sterowane numerycznie. Sprzęt ten obsługiwany jest przez najlepiej wykwalifikowanych fachowców zdobywających swoje umiejętności w utytułowanych szkołach w Kalwarii Zebrzydowskiej lub Makowie Podhalańskim.

Nasza rodzinna pasja tworzenia doprowadziła do szybkiego rozwoju firmy. Dużą rolę odegrało dla nas otworzenie skrzydeł na rynek zachodni, co dało możliwość prężnej produkcji mebli , dzięki czemu zwiększyliśmy profesjonalne zaplecze maszynowe naszego zakładu produkcyjnego i z każdym kolejnym rokiem pojawiają się coraz to nowsze możliwości.

Nasza pasja trwa do dnia dzisiejszego, a samo cenne doświadczenie zyskane ciągłym dążeniem do doskonałości, a przede wszystkim modernizacją procesów produkcji w bardzo dużym stopniu wpłynęło na nieustanne podnoszenie jakości oferowanych wyrobów meblowych.

Wyróżnia nas to, że wychodzimy naprzeciw nowym trendom oraz dążymy do zaspokojenie potrzeb odbiorcy, a co więcej pragniemy przewyższyć jego oczekiwania poprzez połączenie praktyczności, funkcjonalności inietuzinkowego stylu oraz nieocenionej solidności wykonania.

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania:
pn. – pt. 7:00 – 17:00, sob.8:00 – 13:00

  • tel. 730 521 118
  • tel. 730 521 119
  • email: biuro@krainameblidrewnianych.pl

    O NAS

Polskie wyroby z drewna
www.polskiewyrobyzdrewna.pl
Polskie Firmy - Polskie Wyroby


SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna