Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Meble z kolekcji rustykalnej nawiązują swym stylem do wiejskiego klimatu

Trzydrzwiowa szafa drewniana - Meble z kolekcji rustykalnej nawiązują swym stylem do wiejskiego klimatu wybrzeża Prowansji. Wyposażone są w postarzane, uchwyty oraz zawiasy. Dzięki nim mebel wygląda jakby miał co najmniej sto lat. Kolekcję tą cechują również finezyjne frezowania frontów szuflad, blatów oraz ścinane filunki w drzwiach. Meble są niezwykle stylowe, rustykalne, perfekcyjnie wykonane w każdym szczególe.

trzydrzwiowa szafa drewniana

Meble z drewna  znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego komodka.com wykonywane są z drewna litego sosnowego. W naszej pracy łączymy ze sobą pasję i zaangażowanie w budowanie solidnej marki której synonimem jest jakość i trwałość naszych produktów a co za tym idzie wieloletnie zadowolenie naszych klientów.  Tworzymy meble pod indywidualne zamówienie, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszej produkcji stawiamy również na ekologię, nasze meble pokrywane są woskami (orzechowy, miodowy, czekoladowy) i emaliami akrylowymi (białe, kremowe, szare). Woskowanie to najbardziej ekologiczny sposób zabezpieczenia mebli. Meble pokryte warstwą wosku chronią drewno przed nasiąkaniem wody, nadając im jedwabistej gładkości, podkreślając jednocześnie naturalną strukturę drewnianych słojów. Po wosk sięgnąć można również celem zamaskowania niewielkich rys i ubytków na drewnianej powierzchni. Wosk, będący produktem naturalnym, wykazuje właściwości antystatyczne. Dzięki temu łatwiej o utrzymanie porządku, na powierzchni mebli woskowanych rzadziej osadza się kurz. Powierzchnia mebli woskowanych jest jedwabiście gładka, ponadto ładnie pachnie. Odnawianie jej nie wymaga natomiast cyklinowania a jedynie ponownej aplikacji warstwy wosku. Woskowanie wpływa korzystnie na wygląd mebli drewnianych. Podkreśla naturalny rysunek słojów, pogłębia kolor drewna, sprawia, że drewno starzeje się w naturalny sposób wydobywając z niego szlachetny wygląd. Pokrycie drewna naturalnym woskiem nie tylko upiększa i dodaje charakteru meblom, ale również dodaje pięknej i delikatnej woni unoszącej się z mebli pokrytych naturalnym produktem.

Kontakt - producent mebli z drewna litego.

  • Siedziba firmy: Stryszawa 87 C, 34-205 Stryszawa
  • email: biuro@komodka.com
  • tel. 506 365 227

    O NAS

Polskie wyroby z drewna
www.polskiewyrobyzdrewna.pl
Polskie Firmy - Polskie Wyroby


SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna