Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Meble łazienkowe lity dąb bielony

Meble łazienkowe lity dąb bielony. Meble wykonane z drewna dębowego barwionego w lekko białym kolorze- tzw bielenie. Diabeł tkwi w szczegółach, zaś piękno w prostocie… To rozwiązanie, z umywalką zastępującą blat komody wiszącej, przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom. Nie trzeba się obawiać o pielęgnację blatu drewnianego wokół najbardziej mokrego i najbardziej narażonego na wilgoć miejsca w meblach łazienkowych. Meble do łazienki na wymiar to gwarancja optymalnego wykorzystania przestrzeni, przy zachowaniu przestronności i charakteru wnętrza. Co istotne, meble łazienkowe projektowane indywidualnie pozwalają na stworzenie aranżacji, która będzie nie tylko wygodna ale także bardzo estetyczna.

meble łazienkowe lity dąb

Zalety mebli będowych:

 • trwałe, trwałe drewno.
 • atrakcyjne usłojenie drewna.
 • mniej podatne na wypaczanie się pod wpływem światła słonecznego.
 • dobre właściwości wodoodporne.
 • wysoce odporny na zużycie i rozdarcie.
 • dobrze plami i nabłyszcza.

Prezentowane przez nas meble wykonane zostały z najwyższej jakości drewna dębowego o bielonej barwionej powierzchni. Takie zestawienie kolorystyczne ładnie współgra z szarością płytek i pozostałymi elementami wyposażenia.

Bielone dębowe meble łazienkowe charakteryzują się nie tylko elegancją, ale również niebywałą lekkością. Proste formy nadają pomieszczeniu szyku, a przy okazji optycznie powiększają jego metraż. Oferowane przez nas rozwiązania idealnie sprawdzą się zarówno w dużych łazienkach i pokojach kąpielowych jak i w maleńkim mieszkaniu. Wszystkie meble łazienkowe wykonujemy według indywidualnych projektów na wymiar dowolny, z wielu rodzajów drewna.

ADRES

 • EDAR Fidelus Edward
 • Producent Mebli
 • 34-210 Zembrzyce 87

KONTAKT

 • Gsm: +48 795 404 355
 • Gsm: +48 502 580 984
 • Tel/Fax: +48 33 874 63 98
 • biuro@edar.com.pl

Firma EDAR to producent mebli– z nami zaprojektujesz meble idealnie dopasowane! zabudowa z drewna do biblioteki domowej zabudowa z drewna do biblioteki domowej Współpracując z nami, możesz urządzić wnętrza w sposób, o jakim zawsze marzyłeś. Bez względu na to, czy masz maleńkie mieszkanko, czy może szukasz czegoś, co mogłoby nadać charakteru dużym, otwartym przestrzeniom. Potrzebna Ci funkcjonalna szafa do sypialni? Zrobimy ją dla Ciebie. Zawsze chciałeś mieć bibliotekę i półki pełne książek? Nie musisz dłużej odkładać takich projektów. Dopasujemy meble do danego wnętrza, dobierając odpowiednie kolory i wzory.

Dąb jest jednym z najpopularniejszych gatunków drewna używanego w produkcji mebli i podłóg w USA. Często występuje w meblach tradycyjnych, rzemieślniczych i misyjnych. Jest to drewno wybierane przez Amiszów, a także przez znanych projektantów mebli Gustava Stickleya i Franka Lloyda Wrighta. Dąb jest bardzo trwały, łatwy w obróbce i świetnie wygląda bejcowany lub z wyraźnym, naturalnym wykończeniem. Ze względu na wysoką zawartość BTU jest to również jedno z najbardziej wydajnych gatunków drewna do spalania.

Drewno dębowe występuje w wielu odcieniach, ale jego rysunek słojów jest dość wyjątkowy, co czyni go jednym z łatwiejszych do rozpoznania gatunków. Ma długą historię użytkowania w domu, sięgającą czasów przedkolonialnych i pozostaje dziś tak samo popularna. Chociaż sprawia to, że jest to ostoja tradycyjnego projektu, jego wszechstronność oznacza, że może również ożywić nowoczesny element.

  Meble łazienkowe lity dąb bielony - 1

      O NAS

  Polskie wyroby z drewna
  www.polskiewyrobyzdrewna.pl
  Polskie Firmy - Polskie Wyroby


  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
  pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna