Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Meble do jadalni orzech amerykański.

Meble do jadalni orzech amerykański. Ciepła, naturalnie ciemno czekoladowa barwa orzecha amerykańskiego jest największą ozdobę mebli z tego drewna. Głębia tego brązowego koloru drewna, niekiedy nawet wpadającego w czerń, sprawia, że wykonane z niego meble prezentują się nadzwyczaj wyjątkowo i są bardzo wyjątkowe. Ciekawy rysunek słojów drewna sprawia, że każdy mebel jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.  Walory estetyczne tego drewna pozwalają na aranżację wnętrz zarówno eleganckich i stylowych, jak również modernistycznych z nutką awangardy. Głębia brązu sprawia, że całość prezentuje się nadzwyczaj wyjątkowo.

stół z orzecha amerykańskiegomeble z orzecha amerykańskiego

W zestawie mebli krzesła orzechowe Spring K2 w naturalnym kolorze orzecha amerykańskiego i tapicerowane skórą oraz komoda drewniana Queen 4 drzwi i 4 szuflady. Wszystkie meble woskowane podkreślające naturalny ciemny kolor orzecha amerykańskiego. Ciemne drewno w aranżacji wnętrz stanowi zawsze mocny akcent. Ciemne kolory są eleganckie, stylowe i dodają aranżacjom głębi.

ADRES

 • EDAR Fidelus Edward
 • Producent Mebli
 • 34-210 Zembrzyce 87

KONTAKT

 • Gsm: +48 795 404 355
 • Gsm: +48 502 580 984
 • Tel/Fax: +48 33 874 63 98
 • biuro@edar.com.pl

Orzech amerykański rośnie bardzo szeroko we wschodnich Stanach Zjednoczonych w mieszanych lasach liściastych i na farmach, skoncentrowanych w środkowych stanach, ale rozprzestrzenionych od Teksasu po wschodnie wybrzeże. Drzewa są jednym z nielicznych gatunków drewna liściastego, które są nasadzane oraz naturalnie występujące i regenerowane. Rosną stosunkowo wysoko i prosto, z kilkoma niższymi gałęziami.

Firma EDAR to producent mebli z drewna

Współpracując z nami, możesz urządzić wnętrza w sposób, o jakim zawsze marzyłeś. Bez względu na to, czy masz maleńkie mieszkanko, czy może szukasz czegoś, co mogłoby nadać charakteru dużym, otwartym przestrzeniom. Potrzebna Ci funkcjonalna szafa do sypialni? Zrobimy ją dla Ciebie. Zawsze chciałeś mieć bibliotekę i półki pełne książek? Nie musisz dłużej odkładać takich projektów. Dopasujemy meble do danego wnętrza, dobierając odpowiednie kolory i wzory.

Meble z drewna na zamówienie

Firma Edar proponuje swoim klientom usługę produkcji mebli drewnianych według indywidualnych projektów. Mebli niepowtarzalnych stworzonych z uwzględnieniem wszystkich wymagań i upodobań każdego klienta, mebli na wymiar dopasowanych do wnęk i wielkości pomieszczeń. W tym wieloetapowym procesie wielokrotnie nasi pracownicy wsłuchują się w słowa klientów, by zaproponować im najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania.

W pierwszym etapie na podstawie wskazówek klientów rysujemy szkic i przedstawiamy kilka możliwych rozwiązań oraz kalkulacji mebli. Cena mebli drewnianych zależy od rodzaju drewna, grubości  użytego materiału, rodzaju użytej klejonki, jakości zastosowanych okuć meblowych i wielu innych elementów. Wszystkie te elementy ustalamy na tym etapie.

  Meble do jadalni orzech amerykański. - 1

      O NAS

  Polskie wyroby z drewna
  www.polskiewyrobyzdrewna.pl
  Polskie Firmy - Polskie Wyroby


  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
  pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna