Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Meble dębowe wpasowują się we wszystkie typy aranżacji

Meble dębowe do salonu - Dąb nie jest materiałem jednego stylu- określenie „meble dębowe” stanowi tylko o wysokiej jakości mebli wykonanych z tego materiału. Zamawiając meble dębowe do salonu możemy być pewni, ze meble te posłużą nam prze długie lata. Meble dębowe wpasowują się we wszystkie typy aranżacji.

meble debowe do salonu

Prezentowane wnętrze to niewielki salon, do którego aranżacji stworzyliśmy piękne dębowe meble. Zastosowanie przeszkleń i podświetlonych półek tworzy bardzo ciekawy i przyjazny efekt. Najważniejszą rzeczą dla każdego salonu jest jego funkcjonalność. Musi on spełniać podstawowe standardy komfortu oraz, przede wszystkim, oczekiwania jego użytkowników, które są bardzo różne. Tutaj do kompletu witryn i komód drewnianych wykonaliśmy także niewielkie foteliki i poręczny stolik kawowy. Meble zostały wykonane z naturalnego drewna dębowego , z litych lameli dębowych, wybarwione na interesujący kolor jasno orzechowy. Zamawiając w naszej firmie meble dębowe do salonu możesz być pewien , że dokonamy wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania.

Firma EDAR to producent mebli – z nami zaprojektujesz meble idealnie dopasowane! zabudowa z drewna do biblioteki domowej zabudowa z drewna do biblioteki domowej Współpracując z nami, możesz urządzić wnętrza w sposób, o jakim zawsze marzyłeś. Bez względu na to, czy masz maleńkie mieszkanko, czy może szukasz czegoś, co mogłoby nadać charakteru dużym, otwartym przestrzeniom. Potrzebna Ci funkcjonalna szafa do sypialni? Zrobimy ją dla Ciebie. Zawsze chciałeś mieć bibliotekę i półki pełne książek? Nie musisz dłużej odkładać takich projektów. Dopasujemy meble do danego wnętrza, dobierając odpowiednie kolory i wzory. Meble z drewna na zamówienie masywne łóżko z drewna bukowego masywne łóżko bukowe Firma Edar proponuje swoim klientom usługę produkcji mebli drewnianych według indywidualnych projektów. Mebli niepowtarzalnych stworzonych z uwzględnieniem wszystkich wymagań i upodobań każdego klienta, mebli na wymiar dopasowanych do wnęk i wielkości pomieszczeń. W tym wieloetapowym procesie wielokrotnie nasi pracownicy wsłuchują się w słowa klientów, by zaproponować im najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania. projekt mebli projekt mebli W pierwszym etapie na podstawie wskazówek klientów rysujemy szkic i przedstawiamy kilka możliwych rozwiązań oraz kalkulacji mebli. Cena mebli drewnianych zależy od rodzaju drewna, grubości użytego materiału, rodzaju użytej klejonki, jakości zastosowanych okuć meblowych i wielu innych elementów. Wszystkie te elementy ustalamy na tym etapie. Meble z drewna – kolory na zamówienie Następnie wysyłamy próbki kolorów drewna, by ułatwić wybór kolorystyki mebli. Klient może wysłać do nas zdjęcie mebli lub elementów wystroju, do którego mamy dopasować kolorystykę mebli. Oprócz kolorów z wzornika możemy dobrać kolor na indywidualne życzenie. Wykonujemy próbki, wysyłamy do klienta i po ostatecznym zaakceptowaniu wszystkich szczegółów projektu przystępujemy do produkcji mebli. Proces produkcji mebli trwa około 6-8 tygodni.

ADRES

  • EDAR Fidelus Edward
  • Producent Mebli
  • 34-210 Zembrzyce 87

KONTAKT


    O NAS

Polskie wyroby z drewna
www.polskiewyrobyzdrewna.pl
Polskie Firmy - Polskie Wyroby


SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna