Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Leżak drewniany

Leżak drewniany z nadrukiem - W naszej ofercie znajdują się leżaki drewniane z nadrukiem, materiał na leżakach może zostać nadrukowany tylko częściowo metodą termotransferu lub całkowicie zadrukowany metodą sublimacji. Metoda termotransferu polega na nadrukowaniu samego loga na materiał o dowolnym kolorze. Metoda sublimacji polega na jednostronnym zadrukowaniu całej powierzchni białego materiału dowolną grafiką. Spodnia strona pozostaje biała. Poniżej przykłady naszych leżaków z nadrukiem.

leżak z drewna z nadrukiem

 

W naszej ofercie znajdują się leżaki drewniane z nadrukiem, materiał na leżakach może zostać nadrukowany tylko częściowo metodą termotransferu lub całkowicie zadrukowany metodą sublimacji. Metoda termotransferu polega na nadrukowaniu samego loga na materiał o dowolnym kolorze. Metoda sublimacji polega na jednostronnym zadrukowaniu całej powierzchni białego materiału dowolną grafiką. Spodnia strona pozostaje biała. Poniżej przykłady naszych leżaków z nadrukiem.

 

 

Leżaki z drewna świetnie nadają się do ustawienia na tarasie lub w ogrodzie. Ten tradycyjny wzór nawiązuje do dni spędzonych na plaży nad morzem lub w parku na pikniku. A teraz możesz wspomnienie lata przenieść prosto do swojego ogrodu, korzystając z naszej najlepszej oferty. Istnieje szeroki wybór drewnianych leżaków do kupienia, a także kilka alternatywnych opcji. Najlepsze w leżakach jest to, że spośród wszystkich mebli ogrodowych, które możesz chcieć kupić – leżaki z drewna - są najłatwiejsze w składaniu i zajmują najmniej miejsca po ich złożeniu. W przypadku leżaka można go po prostu złożyć, gdy nie jest używany, co pozwala na łatwe przechowywanie w chłodniejszych miesiącach. A dzięki smukłej ramie w ogóle nie zajmuje miejsca. Jest również świetny, jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca do siedzenia na zewnątrz, ponieważ jest bardzo łatwy do przenoszenia i ustawiania w kilka sekund. Większość leżaków ma płócienną tkaninę, która zapewnia wygodę. I oczywiście dostępna jest szeroka gama wzorów, niezależnie od tego, czy chcesz zachować neutralność, z klasycznymi paskami, czy odważnymi i kolorowymi wzorami lub własną grafiką. Zmawiaj u nas leżaki z litego drewna, leżaki drewniane składane - istnieje możliwośc zamówienia leżaków z indywidualną grafiką już od 5 sztuk. Zadzwon do nas i zapytaj o nasze leżaki z drewna.

W celu zapoznania się z ofertą proszę kierować pytania do naszych przedstawicieli, oraz na oficjalnego maila:
biuro@woodenworld.eu

Specjalista ds. eksportu
Paweł Gołuszka
pawel@woodenworld.eu
mobile: +48 667-065-614

Specjalista ds. sprzedaży krajowej
Kamil Gołuszka
kamil@woodenworld.eu
Mobile: +48 609-626-580

Kontakt w języku niemieckim
Kornelia Gołuszka
kornelia@woodenworld.eu
Mobile: +48 793-339-454

  Leżak drewniany - 1

      O NAS

  Polskie wyroby z drewna
  www.polskiewyrobyzdrewna.pl
  Polskie Firmy - Polskie Wyroby


  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
  pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna