Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Krzesło dębowe

Krzesło dębowe - Nowy model krzeseł drewnianych produkowanych w naszym zakładzie od 2018 roku. Wzór doprowadzony w swojej minimalistycznej formie do perfekcji. Krzesło posiada doskonale wyważone połączenie designu i funkcjonalności oraz wygodnego użytkowania. Dzięki swojej lekkiej, nowoczesnej formie, a przy tym trwałej, doskonale dopracowanej konstrukcji, może być zastosowane nie tylko we wnętrzach naszych mieszkań ale także doskonale sprawdzi się we wnętrzach użyteczności publicznej.

krzesło dębowe

Krzesła Modo produkujemy w dwóch rodzajach drewna: z drewna bukowego oraz z drewna dębowego Siedzisko i oparcie krzesła wykonane jest z odpowiednio wyprofilowanej sklejki drewnianej. Dzięki temu krzesło zyskało na lekkości ale także na trwałości konstrukcji, która mimo minimalnej formy jest bardzo solidna. Krzesło wykonane z dużą dbałością o szczegóły, zaskakuje swoją nowoczesną, minimalistyczną formą. Polecane dla klientów, którzy dbają o szczegóły wyglądu mebli ale również cenią sobie wygodę i komfort użytkowania. Znajdzie swoje miejsce w nowoczesnych loftowych wnętrzach jak również przy bardzo ozdobnych stołach. Dla krzeseł dębowych przygotowaliśmy nowy wzornik kolorysyczny podkreślający piękny rysunek słoi drewna. W tym modelu krzesła rysunek drewna , to najważniejszy element. Szerokie profilowane oparcie i drewniane siedzisko zostały zaprojektowane, by podkreślić piękno drewna. Ten model krzesła nie posiada wersji tapicerowanej, jest przemyślane w każdym szczególe by uwidocznić sztukę tworzenia mebli drewnianych i piękno litego drewna.

Edar to producent krzeseł z wieloletnią tradycją, znany i uznany na rynku krajowym i europejskim. Do produkcji krzeseł wybraliśmy głównie drewno dębowe, z pełną świadomością jego jakości i przydatności do tego celu. Dąb dzięki swoim właściwościom, daje pewność solidności i trwałości konstrukcji, a inwestycja w krzesła dębowe to inwestycja na pokolenia. Drewno dębowe posiada bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, jest bardzo twarde i ciężkie. Majestatyczne i długowieczne drzewa dębowe nie bez powodu są uznane za symbol siły i mocy. Od wieków drewno pozyskiwane z drzewa dębu, jest wykorzystywane na najbardziej solidne meble. Drewno dębowe oprócz swojej twardości jest także mało podatne na skręcanie, a to znaczy, że praktycznie nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy. Jego praca jest minimalna. Meble wykonane z tego drewna są bardzo trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Drewno dębowe jest ciężkie, twarde i bardzo wytrzymałe, dlatego bardzo cenione jako materiał na wszelkiego rodzaju elementy wyposażenia wnętrz. Pod względem wytrzymałości przewyższa wszystkie drewna europejskie. Jest ono wprost idealne do produkcji krzeseł drewnianych.

ADRES

 • EDAR Fidelus Edward
 • Producent Mebli
 • 34-210 Zembrzyce 87

KONTAKT

  Krzesło dębowe - 1

      O NAS

  Polskie wyroby z drewna
  www.polskiewyrobyzdrewna.pl
  Polskie Firmy - Polskie Wyroby


  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
  pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna