Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Drewniane stoły na zamówienie

Biurka drewniane - Drewniane biurka wykonane z litego drewna to produkty bardzo estetyczne i funkcjonalne. Surowiec ten wytrzymuje intensywne użytkowanie nawet przez kilkadziesiąt lat. Pokrywamy je warstwą ochronną, która pozwala zachować odpowiednią tonację i zabezpiecza drewno przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wykonujemy drewniane stoły na zamówienie, które pozwalają na idealne dopasowanie danego mebla do wnętrza pokoju. Biurka często umieszczane są w niewielkich niszach, co pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w danym pomieszczeniu. Zdarza się też, że jedynym miejscem na urządzenia są między innymi meble. Wtedy wybór produktu na zamówienie jest zdecydowanie najlepszym wyborem i pozwala na funkcjonalną i elegancką aranżację. Stoły drewniane wykonujemy głównie z drewna bukowego i dębowego. Klient może wybrać odpowiedni odcień i kształt.

biurko sterowane elektrycznie

Biurko sterowane elektrycznie 

Specjalizujemy się głównie w produktach nowoczesnych o minimalistycznej formie. Jednocześnie możemy zaprojektować nieco bardziej dekoracyjne urządzenia. Istnieje również możliwość zestawienia drewnianego krzesła dębowego ze stołem. W ten sposób możesz stworzyć spójny układ, w którym wszystkie elementy łączą się ze sobą. Mebel ten jest bardzo trwały i estetyczny i idealnie nadaje się do aranżacji z wykorzystaniem naturalnych materiałów.

Chcesz wyposażyć swoje miejsce pracy lub pokój w domu w produkty wysokiej jakości? Drewniane biurko to podstawa sukcesu. Wykonuje najważniejsze zadania systemu operacyjnego. Należy odpowiednio dostosować miejsce pracy. Dlatego dostępne w naszej ofercie stoły z drewna dębowego, bukowego lub wyspowego doskonale sprawdzą się zarówno w pokoju studenckim, jak i eleganckim gabinecie czy modernistycznym gabinecie. W załączonych plikach pokazaliśmy tylko kilka z wielu zrealizowanych przez nas doskonałych projektów warsztatowych. Jesteśmy gotowi do realizacji indywidualnych propozycji - wyzwania nam nie straszne. Ważny jest nie tylko materiał, z którego wykonany jest stół, ale także jego wielkość i konstrukcja wyposażenia. Ma to ogromny wpływ na jakość wykonanej pracy. Stanowisko pracy musi być dostosowane do potrzeb użytkownika, a także do wielkości pomieszczenia. Drewniane biurko powinno być również wyposażone w szuflady na tyle duże, aby pomieściły wszystkie narzędzia potrzebne do pracy. Szafka jest wizytówką jej właściciela, dlatego wiedząc o tym, nasze meble wykonane są z wysokiej jakości drewna, co sprawia, że ​​są nie tylko odporne na uszkodzenia, ale również bardzo trwałe.

ADRES

  • EDAR Fidelus Edward
  • Producent Mebli
  • 34-210 Zembrzyce 87

KONTAKT


    O NAS

Polskie wyroby z drewna
www.polskiewyrobyzdrewna.pl
Polskie Firmy - Polskie Wyroby


SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna