Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Dlatego styl rustykalny stał się jednym z najpopularniejszych stylów

Meble Rustykalne do Twojego domu - W dzisiejszych czasach, gdy technologia stale się rozwija, ludzie coraz częściej tęsknią za przyrodą. Dlatego styl rustykalny stał się jednym z najpopularniejszych stylów urządzania wnętrz w ostatnich latach. Styl ten kojarzy się z wiejskimi tradycjami, sielskim klimatem i nieograniczoną swobodą. Dążenie do prostoty w aranżacji wnętrz i bliski kontakt z naturą sprawia, że ​​meble rustykalne cieszą się dużą popularnością. Meble w stylu rustykalnym są bardzo trwałe, solidne a jednocześnie funkcjonalne i wygodne. Nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat, pełen ciepła i rodzinnej atmosfery.

biurko woskowane

Meble z kolekcji RUSTIKAL wykonane są w całości z litego drewna sosnowego. Pokryte są naturalnym woskiem pszczelim, który tworzy warstwę ochronną przed wilgocią i jednocześnie pielęgnuje drewno. Dzięki woskowaniu wzmacniamy naturalną strukturę drewna i pogłębiamy jego naturalny kolor. Wosk pszczeli jest produktem naturalnym, dlatego woskowany mebel ma właściwości antystatyczne - na jego powierzchni osadza się mniej kurzu. Dodatkowym atutem mebli woskowanych jest jedwabiście gładka powierzchnia oraz przyjemny zapach naturalnego drewna. Zachowanie zdrowej struktury drewna to podstawa długiej żywotności mebli woskowanych. W zakładce „Pielęgnacja i użytkowanie mebli woskowanych” znajdziesz cenne wskazówki dotyczące zasad pielęgnacji kolekcji mebli Rustic.

 

Woskowane biurko BR701 to mebel idealnie skrojony do domowego biura. Zaprojektowany w stylu rustykalnym, wykonany w całości z litego drewna sosnowego. Posiada obszerny blat roboczy, pod którym znajdują się dwie szufladki na drewnianych prowadnicach. Dodatkowo biurko jest wyposażone w jedną szafkę z drzwiczkami, w środku której znajduje się półka. Posiada trwałą i solidną konstrukcję. Do produkcji zostały wykorzystane ręcznie wykonywane metalowe zawiasy i uchwyty z efektem postarzenia. Biurko BR701 stworzy w Twoim gabinecie ciepły, niepowtarzalny klimat, który pozytywnie wpłynie nie tylko na samopoczucie, ale również na jakość wykonywanej pracy. Mebel pokryty został naturalnym woskiem pszczelim, który tworzy warstwę zabezpieczającą przed wilgocią, a jednocześnie pielęgnuje drewno. Dzięki zabiegowi woskowania zyskujemy uwydatnienie naturalnej struktury drewna oraz pogłębienie jego naturalnego koloru. Wosk pszczeli to produkt naturalny, a więc meble woskowane zyskują właściwości antystatyczne – na ich powierzchni osadza się mniejsza ilość kurzu. Dodatkowym atutem mebli woskowanych jest ich jedwabiście gładka powierzchnia oraz przyjemna woń naturalnego drewna.

DREWMAX KRZYSZTOF PACYGA SP.J

BIAŁKA 696, 34-220 MAKÓW PODHALAŃSKI

+48 33 877 34 61

sekretariat@pacyga.pl


    O NAS

Polskie wyroby z drewna
www.polskiewyrobyzdrewna.pl
Polskie Firmy - Polskie Wyroby


SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna