Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Biurko z drewna

Biurko z drewna z szufladami - BIURKO Z DREWNA Z SZUFLADAMI WOSKOWANE - RUSTYKALNE Wymiary: Szerokość 135cm Wysokość 76cm Głębokość 60cm Niezależnie od tego, czy potrzebujesz małej przestrzeni do korzystania z laptopa, czy pełnowymiarowego biurka narożnego, aby zaspokoić wszystkie potrzeby domowego biura, sosnowe biurka pasują do rachunku.

biurko z drewna z szufladami

 

Różnorodność dostępnych stylów i kolorów pozwala wybrać naturalny wygląd pasujący do Twojego biura lub gabinetu. A ponieważ meble sosnowe mają często neutralny kolor, łatwo dopasować sosnowe biurka do innych mebli biurowych. Lub możesz zacząć od biurka, które lubisz i zbudować pokój wokół swojego pięknego nowego kawałka sosny. Biurka z litej sosny to doskonały wybór również dla dzieci i nastolatków. Młodsze dzieci lubią się intensywnie bawić, dlatego warto mieć stabilną powierzchnię, na której mogą rysować, kolorować lub pracować nad rękodziełem. Dla starszych dzieci i nastolatków sosnowe biurka to niezawodne, ciche miejsce do odrabiania lekcji lub korzystania z komputera. Ponieważ sosna jest odporna na ciągłe użytkowanie, jedno dobre biurko może służyć dziecku przez wiele lat.

 

Jesteśmy producentem rustykalnych mebli z litego drewna. Prezentujemy największy wybór pięknych, przyjaznych dla środowiska mebli wykonanych w Rustical Wood. Wszystkie nasze meble drewniane są starannie wykonywane w naszej fabryce mebli i bezpośrednio z niej trafiają do Twojego domu. Meble, z którymi możesz się dobrze czuć Nasze meble są wykonane z drewna pochodzącego z dobrze zarządzanych lasów. Drewno pozyskiwane jest w sposób, który chroni siedliska zwierząt i bierze pod uwagę długoterminową kondycję lasów. Wszystkie nasze meble drewniane są wykonane z drewna sosnowego. Naszą misją zawsze była ochrona środowiska i każdego dnia staramy się inspirować innych w branży meblarskiej do pracy na rzecz bardziej zrównoważonej i przejrzystej przyszłości. Wieś znajduje się na północno-wschodnim końcu Pasma Przedbabiogórskiego, które według regionalizacji Polski Jerzego Kondrackiego zaliczane jest do Beskidu Makowskiego. Zabudowania i pola uprawne miejscowości zajmują dolinę potoku Grzechynka na wysokości od 350 do 872 m n.p.m., oraz zbocza dwóch pasm górskich po obydwu stronach tej doliny. Północno-zachodnie zbocza tworzy główny grzbiet Pasma Przedbabiogórskiego ze szczytami Magurka (872 m) i Ostra Góra (565 m). Obszar wsi porośnięty jest w około 52% lasem, z przewagą buków i świerków.

RusticalWood s.c. Mielec Marcin, Bałos Dawid

Grzechynia 767 

34-220 Maków Podhalański 

tel. +48 531 892 176 - Bałos Dawid
tel. +48 695 990 129 - Mielec Marcin

email. biuro@rusticalwood.com 

  Biurko z drewna - 1

      O NAS

  Polskie wyroby z drewna
  www.polskiewyrobyzdrewna.pl
  Polskie Firmy - Polskie Wyroby


  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
  pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna