Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

Aranżacja łazienki przekonuje dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół

Łazienka z drewnem dębowym - Oto kolejna propozycja dedykowana najbardziej wymagającym klientom – ceniącym sobie nie tylko klasę i styl, ale także elegancję, której nie sposób znaleźć w konkurencyjnych rozwiązaniach. Prezentowana przez nas aranżacja łazienki przekonuje dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów - dębu - sprawia, że ​​całość jest mocna i trwała.

ŁAZIENKA Z DREWNEM DĘBOWYM

Nasz projekt - łazienka z dębem na pierwszym planie - charakteryzuje się jakością, funkcjonalnością i elegancją. Przestronna i elegancka szafka łazienkowa z wbudowaną umywalką wykonana jest z litego drewna dębowego. Panele frontowe w jasnych kolorach są idealne do nowoczesnych urządzeń sanitarnych. Natomiast biel nadaje całej niespotykanej lekkości. Łatwe w użyciu pudełka meblowe nie mają uchwytów - otwierają się automatycznie po naciśnięciu. Warto zwrócić uwagę na tabliczkę nad lustrem - wysokiej jakości dąb, na której zainstalowane jest oświetlenie. Pomiar, projekt, wykonanie – wszystkie te elementy składają się na efekt końcowy i łatwość użytkowania

Producent mebli drewnianych EDAR produkuje meble z litego drewna na specjalne zamówienie. Projektujemy meble w całości z drewna wspólnie z naszymi klientami lub współpracującymi z nami projektantami. Nasz szeroki wybór obejmuje różne style, rodzaje drewna i mebli. Dzięki wszechstronnemu wyborowi z naszą pomocą zorganizujesz całe mieszkanie! Oferujemy meble do przedpokoju, szafki kuchenne, meble do sypialni, meble drewniane do salonu, meble do jadalni, meble łazienkowe i do pokoju dziecięcego. Dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów oraz impregnacji produktami wysokiej jakości, wiele z naszych mebli może znaleźć zastosowanie również w ogrodach czy na tarasach. Produkujemy drewniane meble o najwyższych standardach jakościowych do salonu, sypialni, kuchni, jadalni i biblioteki. U nas znajdziesz drewniane stoły do ​​kuchni i jadalni we wszystkich rozmiarach i wielu różnych modelach, wielu rodzajach drewna i szerokiej gamie kolorystycznej. Eleganckie drewniane krzesła, ławki, narożniki z litego drewna tapicerowane skórą i wieloma innymi materiałami.

ADRES

  • EDAR Fidelus Edward
  • Producent Mebli
  • 34-210 Zembrzyce 87

KONTAKT


    O NAS

Polskie wyroby z drewna
www.polskiewyrobyzdrewna.pl
Polskie Firmy - Polskie Wyroby


SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna