Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

3 osobowa sofa Norwich

3 osobowa sofa Norwich od www.sofysklep.pl - Stylowo i klasycznie zaprojektowana 3 osobowa sofa w stylu Vintage. Nogi 20 cm wysokość, oparcie nadają jej charakteru wyróżniającego się na tle innych.

3 osobowa sofa

Wymiary sofy 3-osobowej 

 • szerokość całkowita 220cm
 • szerokość siedziska 190 cm
 • wysokość siedziska 44 cm
 • wysokość całkowita 81cm
 • szerokość boku 15 cm
 • głębokość całkowita 88 cm

 

Sofa wykonana na sprężynach falistych + sprężyny Bonell, zabezpieczonych włókniną podkładową (filc), możliwość wykonania na macie kokosowej oraz różnego rodzaju piankach pokrytych Owatą meblarską, która zmiękcza podłoże tkaniny. Stelaż wykonany z drewna litego oraz płyt meblowych. Poduszki oparciowe i siedziskowe ze ściąganymi pokrowcami.

Tapicerstwo Rafał Stanuch
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
ul. Stolarska 19 A
tel./fax 33 876 41 38

Zamówione produkty dostarczone są przez SofySklep.pl transportem firmy zewnętrznej, regularnie współpracującej z SofySklep.pl, pod wskazany w zamówieniu adres na terenie Polski,  mogą być odebrane przez Kupującego osobiście w magazynie  SofySklep.pl zlokalizowanym w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul. Stolarska 19a, lub transportem firmy Stanuch po wcześniejszym uzgodnieniu

 

Proponujemy niezwykle oryginalne i zarazem kompleksowe zestawy wypoczynkowe oraz sofy w połączeniu z fotelami. Tapicerowane meble są nie tylko praktyczne w użytkowaniu, ale także niezwykle efektowne. Dlatego właśnie ich wybór decyduje się coraz więcej nabywców, którzy chcą urządzić swoje mieszkanie ze smakiem i gustem. Nasze artykuły wykonujemy na zamówienie ze skór naturalnych oraz wzorzystych lub gładkich tkanin, odznaczających się wysoką elegancją oraz długotrwałym zachowaniem kolorów. Każdy Klient ma możliwość dowolnego łączenia poszczególnych elementów i tworzenia z nich funkcjonalnych kompletów najlepiej spełniających ich potrzeby oraz oczekiwania. Najwyższa jakość materiałów oraz dostosowanie powierzchni do pozycji ciała sprawiają, że zestawy wypoczynkowe tapicerowane są komfortowe i dodatkowo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Relaks na naszych miękkich i elastycznych kanapach z pewnością będzie dla Ciebie przyjemnością!

  3 osobowa sofa Norwich - 1

      O NAS

  Polskie wyroby z drewna
  www.polskiewyrobyzdrewna.pl
  Polskie Firmy - Polskie Wyroby


  SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
  pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna