Polskie wyroby z drewna :: meble z drewna, skrzynki z drewna, pudelka z drewna, regaly z drewna

 Istnieje wiele rodzajów rozkładanych stołów z drewna

Rozkładane stoły z drewna - Istnieje wiele rodzajów rozkładanych stołów z drewna, które różnią się rozmiarem, stylem i sposobem rozkładania. Oto niektóre z najpopularniejszych rodzajów rozkładanych stołów z drewna:

rozkładane stoły z drewna

  1. Stoły rozkładane z wkładkami - to najczęstszy rodzaj stołu rozkładanego, który posiada dodatkowe wkładki, które można włożyć do stołu, aby zwiększyć jego długość. Wkładki te mogą być przechowywane w specjalnych schowkach pod stołem.

  2. Stoły z rozkładanymi nogami - to stoły, których nogi można rozłożyć, aby uzyskać większą stabilność i obszar roboczy. Ten rodzaj stołu zwykle nie ma dodatkowych wkładek.

  3. Stoły z płytą składaną - to stoły, które mają składaną płytę, która składa się w pół, aby zmniejszyć rozmiar stołu. Ta funkcja jest przydatna, jeśli potrzebujesz większej przestrzeni na czasie wolnym.

  4. Stoły konsolowe - to stoły, które są wąskie i długie, ale posiadają składane wkładki lub nogi, co pozwala na powiększenie stołu, kiedy jest to potrzebne. Stoły konsolowe często są wykorzystywane w mniejszych pomieszczeniach, takich jak przedpokoje, hol lub korytarze.

  5. Stoły typu drop-leaf - to stoły, które posiadają składane skrzydła na końcach stołu, które można podnieść i złożyć w dół, aby zmniejszyć rozmiar stołu. W przypadku potrzeby można podnieść skrzydła, aby uzyskać dodatkową przestrzeń roboczą.

Polecamy: 

SALON FIRMOWY MEBLE Z DREWNA
sprzedaż stacjonarna i internetowa

Białka 750
34-220 Maków Podhalański 


tel. +48  660 599 407
tel. +48 33 8772 212

Godziny otwarcia:

pon-pt - 09.00 - 16.00
sobota - 09:00 - 14.00
niedziela - nieczynne

sklep@meble-z-drewna.pl
biuro@meble-z-drewna.pl
 

FABRYKA MEBLI Z DREWNA
Juszczyn 533, 34-231 Juszczyn
tel./fax. 33 8773 773


    O NAS

Polskie wyroby z drewna
www.polskiewyrobyzdrewna.pl
Polskie Firmy - Polskie Wyroby


SZYBKI KONTAKT

  • biuro@wyprodukowanowpolsce.pl
  • tel. +48  600 424 567 (reklama, wpis na portal)
pudełka z drewna Copyright Polskie wyroby z drewna